Bělení zubů

Každý může mít krásný úsměv plný bílých zubů. Během jedné návštěvy vám zuby šetrně a bezpečně vybělíme. Efekt je dlouhodobý,  na několik let.

Bělení zubů

Pokud nejste spokojení s odstínem svého chrupu, obraťte se na nás. Zuby vám vybělíme profesionálně a s veškerou péčí.

Na naší klinice přistupujeme k péči o chrup klientů komplexně. Proto je před bělením nutné celkové zubní vyšetření, které prokáže, jestli jsou zuby zdravé a vhodné k bělení. Během prohlídky lékař klienta zároveň seznámí s průběhem bělení a souvisejícími dočasnými omezeními. Před vlastním bělením absolvuje klient i návštěvu na dentální hygieně, neboť čisté zuby a zdravé dásně jsou podmínkou pro úspěch celé procedury.

U rozsáhlejších terapií doporučujeme bělení plánovat až po ošetření kazů, ale ještě před zhotovením protetických prací a estetických výplní. Bílé výplně a zubní korunky poté ladíme přesně do barvy nově vybělených zubů.

Krásné zuby už za 2 hodiny

Apollonia - Bělení zubů

Apollonia - Bělení zubů

Při bělení využíváme vysoce účinný a přitom šetrný americký systém Beyond™Max. Celý proces trvá asi 2 hodiny. Nejdříve vám překryjeme dásně ochrannou vrstvou, poté aplikujeme bělící gel. Působit jej necháme 20 minut a jeho účinek ještě zvyšujeme pomocí modrého světla  bělící  lampy. Gel je nutné nanést alespoň 2x až 3x, dokud nedosáhneme požadovaného odstínu. Tato technika je naprosto bezpečná a bez rizika, vybělené zuby působí velmi přirozeně.

Po Bělení zubů

Alespoň 24 hodin od bělení je nutné dodržovat tzv. „bílou dietu", protože stále dochází k ustalování výsledného odstínu zubů. Důrazně doporučujeme vyhnout se jakémukoliv jídlu či pití, jež by mohly vaše zuby obarvit. Přesto není vhodné hladovět, jen dočasně omezit jídelníček na bílé a bezbarvé potraviny a nápoje (světlé pečivo, rýže, mléčné výrobky). Během této doby se nesmí kouřit. Po 24 hodinách se klient vrací k normálnímu stravování včetně kávy a čaje. Ještě pár dní po bělení není vhodné pití červeného vína a konzumace extrémně barevných  potravin (borůvky, červená řepa apod.)

Efekt vybělení  vydrží asi 2-5 let, v závislosti na životním stylu a pravidelné péči. Návrat k původní barvě je pomalý a postupný a není problém časem zuby tzv. dobělit.

Podívejte se na ceník bělení zubů.