Vybavení stomatologické kliniky

Na naší zubní klinice Apollonia poskytujeme péči v celém rozsahu stomatologie a všem věkovým skupinám.

Stomatologická klinika Apollonia je vybavena moderními materiály a přístroji, které jsou pro špičkové ošetření zapotřebí. Stále sledujeme vývoj stomatologie u nás i ve světě tak, abychom vám mohli pokaždé zaručit tu nejlepší stomatologickou péči.

Výběr z našeho vybavení a možností:

  • Zubní soupravy KAVO
  • Implantační systém Straumann
  • Digitální rentgenové přístroje Planmeca přímo v ordinaci
  • Digitální rentgenový panoramatický přístroj a telerentgen Planmeca Scara 3
  • Ni-Ti strojová endodoncie, Beefill

Zubní klinika Apollonia sleduje vývoj zubních technologií ve světě tak, aby vám mohla nabídnout to nejmodernější zubní ošetření.

Novinky implantačního systému ITI Straumann:

  • Nový design implantátů TE a BL
  • Superodolný materiál implantátů Roxolid
  • Povrchová technologie SLA

Laboratoř

Bez kvalitní zubní laboratoře a kvalitního zubního technika se při žádné náročnější rekonstrukci chrupu zubní lékař neobejde. Neocenitelným pomocníkem je vlastní zubní laboratoř přímo vedle ordinace. Naše zubní klinika úzce spolupracuje s vysoce profesionální zubní laboratoří Arus. Její laboranti se přímo účastní jednotlivých fází výroby všech našich protetických prací. Osobně znají každého klienta, přesnou situaci v jeho ústech a mohou do své práce promítnout jeho přání a představy tak, aby byl výsledek šitý přesně na míru. Zubní laboratoř Arus má samozřejmě k dispozici dokonalé materiální a technické vybavení, ale především nese přímou zodpovědnost při odevzdání své práce.

Znalosti a zkušenosti týmu zubní laboratoře Arus jsou nedocenitelné zvlášť při výrobě vysoce estetických celokeramických korunek nebo můstků. Každá keramická korunka nebo můstek se zpracovává nejpřesnějším digitálním způsobem, metodou CAD-CAM, díky které odevzdaná práce nejen přesně sedí, ale její vzhled je navíc k nerozeznání od vlastních zdravých zubů.

Vybavení