Profesionální zubní klinika v Brně

Přes dvacet let se držíme na špičce oboru nadstandardní stomatologie. Máme dokonalé vybavení, školené odborníky a pravidelně trénovaný dentální tým. Nasbírali jsme nespočet zkušeností a s hrdostí pozorujeme výsledky u tisíců stálých klientů. Od roku 1992 jsme stále věrni naší původní myšlence: poskytovat kvalitní, esteticky dokonalé ošetření provázené přátelskou a srozumitelnou komunikací.

Naše filozofie

„Naše koncepce vychází z poznání, že dobrý chrup, krásný úsměv a komfortní pocit v ústech je výsledkem společné snahy lékaře a pacienta.”

Již od prvního setkání s pacientem se snažíme vyhradit si dost času na srozumitelnou komunikaci.Nového pacienta k nám často přivádí nějaké potíže, někdy dokonce i bolest. V první fázi proto vždy vyřešíme vaše nejvážnější problémy a až poté můžeme přejít dále. Důkladně a srozumitelně s vámi projednáme terapeutický plán, včetně otázek týkajících se rozpočtu.

Komunikace na prvním místě

Pacient, který absolvuje ošetření podle terapeutického plánu, má zaručeno, že chrup bude mít v pořádku. Nemusí se bát nenadálých překvapení se zuby a může například bez obav cestovat. K udržení tohoto nenahraditelného pocitu jistoty a zdraví slouží pravidelné kontroly spojené s odstraněním zubního kamene, vyleštěním zubů a fluoridací. Při těchto kontrolách hraje významnou roli péče dentální hygienistky.

Zdravé zuby jsou důležitá investice

Peníze vložené do zdraví vašeho chrupu nejsou útrata, ale investice. Po počátečních výdajích se můžete těšit z dlouhého období kontrolních návštěv, jež vaši peněženku zatíží jen minimálně. Zubní lékař podle našeho pojetí není ten, kdo přichází na řadu, až když se bolestí nedá vydržet a kdo způsobuje bolest ještě větší. Hlavním posláním zubaře je provést pacienta celým životem tak, aby se mohl na své zuby vždy spolehnout. Nechoďte k nám jako k zubaři, navštěvujte nás jako dlouholetého přítele rodiny, se kterým se s důvěrou a v pohodě můžete poradit o stavu svého chrupu.

Podívejte se, jak to u nás vypadá..