Komplexní péče

Staráme se o zdravý chrup pacientů všech věkových skupin. Bezbolestnost, jistota, estetika, srozumitelná komunikace – to je naše motto.

Na naší klinice klademe zvláštní důraz na citlivý přístup, bezbolestnost, kvalitu a záruku na provedené práce. Naším cílem je vyhovět přáním náročných pacientů a dopřát každému jistotu zdravých a pěkných zubů.

Staňte se našimi klienty

Našimi klienty je řada veřejně známých osobností, ale především přes 7.000 „normálních“ pacientů všech věkových skupin, které spojuje zájem o vlastní zdraví a starostlivou péči o něj.

Uděláme si na vás čas

Vyslechneme a vyšetříme vás v reprezentativním prostředí, v klidu a beze spěchu. Důkladně a srozumitelně vám vysvětlíme všechny plánované zákroky včetně jejich cen a dohodneme se na dalším postupu.

Důvěřujte našim odborníkům

Každý pacient má u nás svého stálého lékaře, ale v případě potřeby mu můžeme poskytnout konzultaci nebo ošetření u příslušného specialisty, neboť naši lékaři se specializují v různých stomatologických oborech.

Spoléháme na špičkovou techniku

I nejnáročnější protetické práce, jako jsou korunky, můstky, snímací náhrady, zhotovujeme ve vlastní moderní stomatologické laboratoři. Naši specialisté se mohou spolehnout na odpovídající přístrojové i materiální vybavení nejvyšší kvality.

Podívejte se na ceník komplexní péče.