Zubní implantáty

Ztráta zubu nemusí být konec světa. Zubní implantáty jsou moderní a šetrné řešení pro případ, když vlastní zuby už dosloužily.

Nejlepší zuby jsou vždycky ty vlastní. Proto se vyplatí starat se o ně a jejich péči nepodceňovat. Panika však není na místě, ani pokud je již pozdě a vlastní zub zachránit nelze. S dobrým zubním implantátem dnes snadno zapomenete, že vám nějaký zub chybí.

Zubní implantáty jsou nejmodernější způsob doplnění chybějících vlastních zubů. A to v jakémkoliv rozsahu. Pokud chybí jen jeden zub nebo se řeší celé bezzubé čelisti, zubní implantát je ve všech případech nejestetičtější a pro pacienta nejdlouhodobější a nejpříjemnější řešení.

Při nahrazení jednotlivých zubů, a je lhostejné, zda nebyly vůbec založené nebo musely být kvůli kazu vytaženy, je zubní implantát tou nejoptimálnější možností. Při této léčbě totiž na rozdíl od použití zubního můstku odpadá nutnost obrousit okolní zdravé zuby.

Zubní implantáty dnes snadno nahradí klasické, nepohodlné snímací náhrady („vyndavací můstky nebo protézy“).

Neméně důležitý je i implantační systém. My implantujeme již od roku 1993 originální švýcarské zubní implantáty zn. Straumann. Disponujeme kompletním chirurgickým, laboratorním a protetickým vybavením od tohoto předního světového výrobce zubních implantátů.

Další informace: Ceník zubních implantátů